Kompetencje
E-commerce

E-commerce

Robienie zakupów w Sieci raczej już nikogo nie dziwi. Coraz częściej korzystamy z tego przywileju. Co ciekawe przez Internet kupujemy już wszystko ? od rowerów i sprzętu sportowego, przez elektronikę, ubrania, kosmetyki, gadżety, aż po artykuły spożywcze. Możliwość zrobienia zakupów bez względu na miejsce i czas to ogromna zaleta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zajęliśmy się projektowaniem sklepów internetowych. Od lat tworzymy nowe platformy sprzedażowe, które pokochali internauci!

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep on-line znacznie różni się od tradycyjnej strony WWW. Projektowanie sklepów internetowych zwykle rozpoczynamy od zbadania potrzeb Klienta. Następnie tworzymy grafikę, która jest czytelna, intuicyjna, estetyczna, a przede wszystkim ? odpowiadająca charakterowi danego sklepu. Zaprojektowanie odpowiedniego layoutu nie jest proste, jednak nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Kolejnym etapem pracy jest kodowanie. Dzięki pracy naszych specjalistów już po kilku tygodniach możesz cieszyć się nowym sklepem internetowym, który będzie funkcjonalny i prosty w obsłudze. Zależy nam na tym, byś mógł samodzielnie zarządzać swoim asortymentem, dodawać i usuwać produkty, informować klientów o promocjach, dlatego nasze sklepy internetowe opieramy o prosty, autorski system zarządzania treścią.

Nasze projekty sklepów internetowych

Strony i sklepy internetowe tworzymy od ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy zlecenia dla wielu branż. Nasze projekty cechuje ciekawa, przyjazna szata graficzna, intuicyjne menu oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii. Przekonaj się i obejrzyj nasze realizacje! Tworzenie sklepów internetowych nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj nam i ciesz się najlepszym sklepem on-line, do którego klienci chętnie wrócą!

Zobacz wszystkie