Kompetencje
Kreacja

Kreacja

Większość ludzi deklaruje, że szybciej zapamięta to, co zobaczy, niż to, co usłyszy lub przeczyta. Właśnie dlatego przekaz wizualny jest obecnie tak bardzo istotny. Logo czy firmowe barwy to element, który powinien nieodłącznie kojarzyć się z daną marką. Tego typu rzeczy należy wykorzystywać w każdej przemyślanej kampanii reklamowej czy informacyjnej. Zespół Active Design stworzy dla Ciebie wyjątkowe grafiki, dzięki którym dotrzesz do klientów i zostaniesz zapamiętany!

Stworzymy Twoje materiały reklamowe

W naszym zespole pracują specjaliści pełni pomysłów. Dzięki ich doświadczeniu i kreatywności możemy stworzyć unikalne materiały reklamowe, które wyróżnią Twoją firmę spośród wielu innych. Pamiętaj, że klienci chętniej wybierają marki, stawiające na nienachalne reklamy z klasą. Dotrzyj do swoich klientów z odpowiednią finezją, a na pewno to docenią!

Zespół Active Design stworzy dla Ciebie wyjątkowe projekty graficzne dla tradycyjnych form reklamy, jak ulotki, foldery, banery czy prospekty. Dodatkowo chętnie wspomożemy Cię w kreowaniu wizerunku firmy w Internecie. Zaprojektujemy reklamy na strony WWW, mailing ofertowy, reklamy typu pop-up czy banery interaktywne. Ponadto zaprojektujemy ciekawe grafiki na Twoje portale w mediach społecznościowych. Skontaktuj się z nami i daj sobie szansę na zaistnienie dzięki wyjątkowej reklamie!

W świadomości konsumentów wysoka jakość oraz oryginalny charakter materiałów reklamowych coraz częściej utożsamiane są z jakością oferowanych towarów i usług. Klienci chętniej wybierają firmy, które reklamują się z pomysłem, jednocześnie zachowując smak i klasę, cechujące rzetelne i sprawdzone przedsiębiorstwa na określonym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty graficzne dla tradycyjnych form reklamy: ulotek, plakatów, folderów, prospektów, itp. oraz grafiki wspierające marketing internetowy: reklamy na strony WWW, banery, reklamy typu pop-up, projekty graficzne mailingu ofertowego i wiele innych. Kreacje reklamowe Active Design, gwarancja reklamy na najwyższym poziomie.

Zobacz wszystkie