Kompetencje
Social media design

Social media design

Obecność w mediach społecznościowych to właściwie obowiązkowy element każdej strategii marketingowej. Właśnie za ich pośrednictwem możemy kontaktować się z klientami, poznać ich opinię o naszych usługach lub odpowiadać na pytania. Social media znacznie ułatwiły kontakt z firmami i niejako przybliżyły je do potencjalnych klientów. Warto więc zawczasu pomyśleć o prezencji biznesowych profili w mediach społecznościowych.

Spójność komunikacji w social mediach

Spójność w komunikacji z klientami to jedna z dróg do sukcesu firmy. Identyfikacja wizualna jest w tym przypadku niezwykle istotna. Klient, odwiedzający biznesowe profile w social media od razu powinien zorientować się, o jaką firmę chodzi. Niezbędne więc jest odpowiednie zdjęcie profilowe – logo w dopasowanej rozdzielczości. W przypadku Facebooka czy Linkedina ważne jest także tzw. zdjęcie w tle. Ono również powinno nawiązywać do danego przedsiębiorstwa, czy to w sferze kolorów, czy poprzez charakterystyczne znaki, np. maskotkę. Również posty powinny charakteryzować się odpowiednią spójnością. Staranne przygotowanie materiałów, publikowanych w social mediach pozwala nie tylko na szybką identyfikację firmy, lecz także podkreśla jej staranność i profesjonalizm.

W Active Design wiemy, jak ważna jest identyfikacja wizualna i spójność przekazów w mediach społecznościowych, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Nasi doświadczeni graficy stworzą dla Ciebie spójne projekty, które będziesz mógł wykorzystać w social mediach. Zajmiemy się zarówno zdjęciami w tle, jak i grafikami do postów, banerami czy kartkami okolicznościowymi. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty!

Zobacz wszystkie