Kompetencje
WordPress

WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejszy system zarządzania treścią. Szacuje się, że wśród wszystkich stron WWW na świecie aż 30% powstało właśnie w oparciu o WordPress. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o strony, oparte na szablonach WordPress. Z doświadczenia wiemy, że nie każda witryna potrzebuje autorskiego systemu zarządzania treścią czy mocno spersonalizowanej grafiki. Właśnie z tego powodu dajemy Wam możliwość stworzenia nowoczesnej, a równocześnie prostej strony WWW w oparciu o WordPress.

Strony na WordPressie

WordPress to system zarządzania treścią, który pozwala na stworzenie naprawdę nowoczesnych i oryginalnych stron internetowych. Użytkownicy cenią go również za stosunkowo łatwą,  intuicyjną obsługę. W WordPressie możliwa jest prosta edycja właściwie każdej podstrony, a wiele zmian można cofnąć bez żadnych konsekwencji. Dodatkowo system ten świetnie sprawdza się w przypadku witryn, których właściciele poważnie myślą o promowaniu swojej działalności. WordPress bowiem daje możliwość korzystania z wielu ciekawych, zwykle darmowych, wtyczek, które błyskawicznie dostosowują stronę do wymagań wyszukiwarki Google. Jeśli więc potrzebujesz prostej witryny dla firmy lub projektu, wybierz stronę na WordPressie! 

Jak wygląda nawiązanie współpracy z naszą firmą? Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza, opisz, jakiej strony WWW potrzebujesz, a my odpowiemy na Twoją wiadomość, dopytamy o szczegóły i prześlemy propozycję cenową wraz z przybliżonym czasem realizacji. Po podpisaniu umowy wspólnie wybierzemy szablon, a następnie dostosujemy go do Twoich potrzeb. W efekcie otrzymasz w pełni funkcjonalną stronę WWW. Dodatkowo możemy przenieść treści, znajdujące się na Twojej wcześniejszej stronie lub niezależnie stworzyć nowy content. Ponadto oferujemy Ci możliwość pozycjonowania i promowania nowo utworzonej strony na WordPressie. Współpraca z Active Design to gwarancja kompleksowych usług!

Zobacz wszystkie