Kompetencje
Zarzadzanie treścią i zasobami

Zarzadzanie treścią i zasobami

Strony internetowe tworzymy od ponad 12 lat. W tym czasie niejednokrotnie przekonaliśmy się, że oprócz ciekawego designu i odpowiednich funkcjonalności, naszym Klientom zależy także na możliwości łatwego zarządzania treścią na stronie. Dbając o komfort kontrahentów i bezpieczeństwo danych, stworzyliśmy wyjątkowy system zarządzania treścią ? Active CMS. To autorski pomysł naszych specjalistów, który każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klientów. Z nami zmiana treści na Twojej stronie WWW będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Active CMS, czyli system zarządzania treścią

Strona WWW powinna być regularnie aktualizowana, by pokazać potencjalnym klientom, a także samej wyszukiwarce Google, że wciąż mamy im coś nowego do zaoferowania, a witryna nie jest zamrożoną wizytówką, od której wieje chłodem. Stałe publikowanie nowych treści, modernizacja starego contentu utwierdza Internautów w przekonaniu, że dbasz o swoją witrynę, a zatem z pewnością zadbasz także o nich jako swoich kontrahentów. Serwuj im ciekawostki ze swojej branży, podziel się poradami, zakomunikuj o ofertach specjalnych, a z pewnością przyciągniesz do siebie wielu użytkowników!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie swobodnie poruszać się w linijkach kodu. Równocześnie mamy świadomość, iż najpopularniejsze systemy zarządzania treścią, jak WordPress, mają wiele ograniczeń i nie są skutecznym sposobem zabezpieczania witryny przed atakami hackerskimi. Z tego powodu stworzyliśmy własny CMS. Dzięki niemu każdy jest w stanie samodzielnie aktualizować i dodawać treść na stronie WWW. Intuicyjne menu i prosty interfejs pozwalają na szybkie przyswojenie podstaw obsługi systemu. Active CMS to szansa na szybkie wprowadzanie nowych treści dla każdego!

Dlaczego Active CMS?

  • jest intuicyjny i prosty w obsłudze,
  • jest bezpieczniejszy od popularnych CMSów,
  • umożliwia obsługę różnych funkcjonalności,
  • jest zgodny z zasadami pozycjonowania, umożliwia optymalizację strony,
  • daje szansę na błyskawiczną zmianę treści w każdym miejscu na stronie,
  • jest dostosowany do urządzeń mobilnych ? możesz zaktualizować content na swojej stronie WWW nawet w telefonie.
Zobacz wszystkie